| Celestina003 a întrebat:

Intrebare pentru fete, ce sampon /balsam folositi pentru un par fin si stralucitor?

Răspuns Câştigător
| nuspuncinesunt2 a răspuns:

Samppon folosesc de obicei ELSEVE, iar balsam folosesc unul pe baza de ulei de cocos.

| Celestina003 explică (pentru nuspuncinesunt2):

Eu folosesc Pantene si nu imi place!

5 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Pantene e o porcărie, elseve are ingrediente naşpa...
Folosesc Ecophane recomandat de dermatolog tocmai pentru că e mai safe. ( al meu e pentru scalp sensibil, dar sunt şi pentru alte chestii )Am mai folosit şi altul, dar ăla era pentru o problemă pentru care fusesem la dermatolog şi acum nu-l mai folosesc.
Balsam Syos verde pentru bucle.

| Ava1231 a răspuns:

Elseve de la L'Oréal

| aidezz a răspuns:

Suna amuzant..sampon firma dm care e vreo 6 lei...pentru 6 lei face minuni..nu mi-a venit sa cred