| liongirl a întrebat:

Intrebare pentru fete : Cel mai bun concealer de la SEPHORA? SAU Cel mai bun concealer de orice alta marca?
Am mici probleme cu cearcanele si roseata si am nevoie de concealer, iar Youtube nu-mi arata decat texturi groase, cremoase si foarte greu de folosit.
Ofer fundita!`happy
Bye!`kiss

1 răspuns:
| Zenithf a răspuns:

Eu stiu ca cel mai bun concealer este de la Doamne Doamne si ii zice Somn. Asa ca (cel mai bine ar fi) sa lasi deoparte distractiile de noapte, cel putin sa le mai reduci.winking