| doinitza94 a întrebat:

Ati folosit vreodata concealer-ul? Daca da, ati fost multumite?
Si care marca e mai buna?

Răspuns Câştigător
| Costache_Diana_1989 a răspuns:

Eu am folosit si a fost potrivit pentru efectul pe care mi-l doream eu ( camuflarea unor mici rani de la cosuri si a cercanelor). Eu am folosit de la Rimmel London si de la The Body Shop.

| doinitza94 explică (pentru Costache_Diana_1989):

Si care ti s-a parut mai bun?

3 răspunsuri:
| Costache_Diana_1989 a răspuns:

Cel de la Rimmel London. Oricum, asta e doar experienta mea, depinde de ce efecte astepti de la el si de tipul tau de ten (tenul meu tinde sa fie mixt). Sfatul meu e sa te duci si sa testezi in magazine cat mai multe variante poti si de la cat mai multe firme, si sa vezi care ti se pare cel mai potrivit.

| doinitza94 explică (pentru Costache_Diana_1989):

Tenul meu e cam uscat...
Ok, o sa incerc mai multe variante si o sa vad pe care o voi alege happy

Multumesc mult happy