| MileyS a întrebat:

Intrebare pentru fete: Cum va coafati de revelion?

Răspuns Câştigător
| CarmennnLove a răspuns:

Paai am parul mediu, cu o mica tenta de ondulare.
Cum ma coafez?
Inainte de a ma spala voi amestea ulei de masline cu lamaie pentru a lasa 40 de min ( hidratare+stralucire) pentru un aspect frumos, apoi il voi intrepta cu placa, drept drept! laughing si il voi ondula usor de la jumate pentru un aspect frumos dar totusi natural! poate imi voi prinde bretonul intr-o parte( f lejer ) cu o agrafa mica si neagra ( pentru a nu se observa ) apoi cand voi termina as vrea sa fixez totul cu fixativ big grin
Sper ca te-am ajutat sa iti formezi o imagine despre cum il voi prinde :* si sper ca te-am ajutat!
Te pup!>big grin

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună dimineaţa. La mulţi ani.
Nimic special. Îmi îndrept părul.
O zi frumoasă. Un an nou fericit happy!

| corina977 a răspuns:

Imi bag un bat in par si il rasucesc...laughinghee heenu stiu vezi si u coafuri de revelion cauta pe goagallaughing

| princess_1786 a răspuns:

Cat mai simplu avand in vedere ca o sa dansez si exista posibilitatea sa se strice. Probabil o sa`mi prind bretonul dupa ce il tapez putin iar restul parului il las desfacut (am parul destul de lung si drep) si dau cu fixativ.Intodeauna ce e mai simplu atrage cel mai mult pupic

| xtina a răspuns:

Avand in vedere ca am parul drept cred ca am sa mi-l fac cu ondulatorul, si o sa-mi pun si o agrafa draguta cu care sa-mi prind bretonul.

Tu?

| bluedotz a răspuns:

Ma tung chel tongue