| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete
Daca ati avea de ales dintre 3 baieti de exemplu unul slabanog unul care are muschi si unul gras ce ati alege?

17 răspunsuri:
| callie2 a răspuns:

Cu muschi sau mai grasut. din punctul meu de vedere, un cuplu in care baiatul e mai slab ca fata nu e o imagine prea placuta.

| Bivolu69c a răspuns (pentru callie2):

Daca baiatul e mai slab ca fata si se ia un alt baiat de el, clar isi ia bataie
Daca as fi fata nu as sta cu un fatalau slabanog care isi ia bataie de la oricine chit ca e fat frumos

| callie2 a răspuns (pentru Bivolu69c):

De acord cu tine!

| PinkPanther a răspuns:

Pe cel mai destept, cu simtul umorului, muncitor si care ma respecta mai mult. Restul coteaza mai putin. Aspectul fizic se poate modifica, dar personalitatea nu.

| fluturas a răspuns:

Nu as putea sa aleg dupa criteriul acesta laughing

| Irinushh a răspuns:

Cel care stie sa ma faca sa zambesc si sa rad in hohote, indiferent ca e slab sau muschiulos big grin

| Cosmotel a răspuns (pentru Irinushh):

Sau gras, nu? laughing

| Irinushh a răspuns (pentru Cosmotel):

Nu! Eu ma refeream la faptul ca poate sa arate oricum atata timp cat e ok laughing

| Maiiiaaa a răspuns:

Slabanog cu muschi.batting eyelashes

| Oanaa82 a răspuns:

Nu judeca omul dupa coperta!
Eu l-as lua pe ala mai destept, care il duce capu!

| BellaKiოNana a răspuns:

Pe cel cu mushchi big grin

| ChristinaGM a răspuns:

Pe ala mai bogat doar sa nu fie ala gras!

| ChristinaGM a răspuns:

Eu sunt din Suceava da-mi idul tau de mess til dau si eu pe al meu. Daca vrei desigur.

Răspuns utilizator avertizat
| didi2802 a răspuns:

Cel care-i frumos. big grin

| monamonkey a răspuns:

Dupa ala care ii merge bibilica, nu dupa cum arata creatura. Da-mi funda, ca-mi merge mintiuca.

| xCristianx a răspuns:

Pe ala care are bani.