| DaciaRomania a întrebat:

Întrebare pentru fete : - la cizmele înalte preferati fermoar sau șireturi? Adică ce e mai confortabil pentru picior?

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Fermoar, e mult mai rapid.Cu sireturile normale iti pierzi ani buni din viata si nu e deloc o algere inteleapta pentru momentele alea haotice in care te grabesti.laughing Eventual alegi un model cu sireturi de forma/decor, in laterale avand tot fermoar.You get the best of both worlds.

| Sophieka a răspuns:

Nu exista o alegere generala. Cel mai important este papucul in sine. El trebuie sa fie foarte comod dar acum ca stau sa ma gandesc, parca cu sireturi este mai comod iar cu fermoar mai elegant.

| sammie a răspuns:

Sireturi. Fermoarul devine enervant cand incepe sa se agate sau sa se blocheze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoric fermoar. Mi-e urat sa stau să mă leg la șireturi. E mult mai practic fermoarul.

| LisaJulie a răspuns:

Fermoar, mai stilat.