| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a întrebat:

Baieti. ce fel de fete preferati? Inalte sau micute?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| ATHOS a răspuns:

Iata un raspuns pe care l-am mai dat si care s-ar putea sa te satisfaca :

Imi place ca fata sa fie frumoasa, sa aiba un corp superb, cu un caracter impecabil, desteapta foc si cu un simt al umorului bine dezvoltat, care se imbraca elegant si cu gust, culta si civilizata, care stie sa iubeasca si sa fie tandra, care poate sa-mi fie partener si camarad, care stie mereu ce este corectitudinea, care stie sa-mi castige si sa nu-mi piarda increderea, care are viata bazata pe principii de la care nu se abate, care isi doreste sa realizeze ceva in viata (familie si cariera ),...
Daca vei invata sa te construiesti aproximativ aceste descrieri cu certitudine li vei gasi pe adevaratul si unicul FAT FRUMOS!
Eu iti doresc sa ajungi sa-ti implinesti visul!

2 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Sărut mînuţa eu prefer fetele mici de înălţime, şi dacă se poate pe tocuri. Eu am 1metru 62.

| Ingerasull99 a răspuns:

Maxim 1, 70 ca atat am eu, dar se poate sa fie si un mic mai maricica!