| BeYourSelf7 a întrebat:

O intrebare pentru fete:
Ce parere aveti despre baietii care se epileaza pe picioare, pe burta, pe piept,se penseaza,se dau cu lac pe unghii si care isi indreapta parul cu placa?

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

In curand acei 'barbati' care se epileaza pe picioare/piept/burta
Vor deveni femei.
De aia sunt femei.Sa fie reprezentatul sexului frumos.
Hai ca zici epilat in zona pubiana, la subrat e ok.
Dar pe picioare? piept? burta?
Totusi ce fac? impart cremele epilatoare cu iubita?
Maine poimaine aud ca unii vor incerca si vibratorul iubitei
Sau ba chiar va incerca si ceva sex anala ca na. poate poate.iese ceva.
fiti ma seriosi, barbati is barbati/femeile femei.
Nu as renuntat la parul de pe burta/piept/picioare pentru nimic in lume.
Sunt barbat si asa raman.(asta e parearea mea.)

6 răspunsuri:
| crysty97 a răspuns:

Hey is baiat si mie mi se pare daca joaca fotbal e ok sa te epilezi pe picioare si daca te pensezi nu are nimic daca vrei sa arati bine DAR sa te dai cu lac pe unghi si sa te epilezi pe burta si pe piept ori e gay ori e un ciudat

| StelutaDintreNori a răspuns:

Ca sunt atenti la detalii, ingrijiti, moderniwinking

| Camelisa a răspuns:

P E N I B I L I!

Mie una, sincer imi inspira dezgust total!

| MayBeWill a răspuns:

Zic doar sa "Fii Barbat!", intelegi ce vrei big grin

| MayBeWill a răspuns:

Sunt baiat si iti zic doar "Fii barbat!"

| Robbi20ar a răspuns:

Au grija de ei.