| Delocimportant a întrebat:

Intrebare pentru fete: sunt impreuna cu o fata. Vreau sa ii cumpar un inel. De care sa aleg: sa fie din inox aurit, dar sa aiba aspect superb, ca si cum ar fi din aur, insa, peste 1-2 ani, s-ar duce culoarea aurie de pe el, si ar arata nasol apoi. Sau, sa ii cumpar un inel mai serios, adica din argint, si cu ceva piatra pretioasa deasupra? Ma refer la ceva pana in 100 de lei.
Voiam sa ii cumpar un inel din inox aurit, si o bratara, tot asa, dar, decat astea doua, prefer un inel de calitate.
Ce parere aveti? Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| Lulalulalu a răspuns:

Cel din argint.Crede-mă. O sa precizeze mult mai mult, și o sa creadă ca intr-adevăr ti-a pasat, nu ca i-ai luat ceva doar așa..sa fie..Cu speranța că o vrei păcăli ca este autentic

| Delocimportant explică (pentru Lulalulalu):

Ai dreptate. Mersi foarte mult pentru sfaturi. Da, chiar, mare dreptate ai.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Argint, sunt oricum mai frumoase si mai de zi.
Dar sigur esti ok sa-i dai un inel? laughing))

| Delocimportant explică (pentru Adry05):

Nu stiu, ca ma dispera! I-am zis ca ma duc sa o intalnesc, si ca, nu ma duc cu masina, ci cu trenul. Si, m-a intrebat ce masina am. Cand i-am zis ca am Dacie SuperNova, gata, s-a schimbat foaia. A dracu' femei, mult le mai place sa se dea jos din BMW-uri, in fata prietenelor. Nu stiu daca ma mai intalnesc cu ea. Ce inel? Ca are degetul prea gros, zici ca e bunicu' dupa o zi de coasa. Nu i se potrivesc inelele ce le-am gasit. Am zis ca ii cumpar un parfum. Dar, nu cred ca ma mai duc la intalnire. Nu ma deranjeaza ca dau banii pe cadouri, dar ma deranjeaza atitudinea, falsitatea si minciuna!

| Adry05 a răspuns (pentru Delocimportant):

A, atunci las-o, nu are rost. laughing Se vede clar de ce e interesata.

| Delocimportant explică (pentru Adry05):

Nu stiu ce sa cred. Ma dispera cu vorbitul, ma suna dimineata pe la 7, ma suna de peste 10 ori, pana cand imi vine sa dau telefonul de peretii, imi trimite mesaje incontinuu etc. Ma rog, asta era pana azi valabil. Acum ca i-am zis ce masina am, sa vedem de maine ce o fi. Nu cred ca vrea neaparat unul cu BMW, dar i-ar fi rusine cu unul care are Dacie. Eu cred ca putea sa zica macar atat: "da, ba, boule, voiam sa ai BMW, ca mi-ar fi placut sa ma plimb intr-o asa masina, dar te accept si asa".