| MisterKat a întrebat:

Joi, voi face poze pentru albumul de clasa a 12-a. Cum ar trebui sa fiu aranjat pentru poza de la album? Ce fel de frizura sa imi fac? Ce haine sa port? Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Sara a răspuns:

Pff ar fi super sa ai o bluza gri, neagra sau albastra, sub care sa ai camasa, cica e un must have la voi. Parul sa fie aranjat frumos, decent.La partea de jos ar merge si o mereche de blugi mai inchisi la culoare, nu ft largi, dar nici pana sau din bumbac din aceea negrii. In picioare, ori tenisi de iarna, sau orice vrei tu, ce se potriveste. Sincer nu te imbraca in costum, e prea sobru. nu vrei sa rada fecior'tu de tine, peste 20 de ani sa zica ha ha tata erai la costum la 18 ani. Babalacule! :)) poti opta si pentru o camasa alba cu dungi negrehttp://germanstyle07.blogspot.com/2009/06/camasa-barbati-calvin-klein.html si sa ai un sacou mai sport!
uite cateva poze ce iti sunt de ajutor atat cu freze cat si haine.
www.okazii.ro/.../Bluza-Moscanueva-Barbati.html
http://www.sepoarta.ro/......oda-8.html
http://www.sepoarta.ro/......oda-6.html
Sper ca te'am ajutat!

6 răspunsuri:
| Denisse_8813 a răspuns:

Cum sa nu conteze frizura? Cum ai aparea in camasa alba, sacou, cravata si cu creasta (eventual albastra sau rosie), cu vreo 3 belciuge pe unde poti(nas, sprinceana). Daca alegi sa te imbraci elegant normal ca si frizura este preferabil sa fie una de bun gust, decenta. happy

| alexutzu00791 a răspuns:

Frate si eu trec prin asta, eu vreau sa am dorm si eu noaptealaughing pentru poza

| HappyPills a răspuns:

Emo

| justme_7314 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa fi imbracat mai elegant. frizura nu conteaza, cum iti place tietongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva nu prea iesit din comun... dar toturi ceva cool

| snekyy a răspuns:

Pai trebuie sa te imbraci la cravata si l; a costum si o frizura cu tepi