| Mikasa a întrebat:

happy Peste doua zile se merge cu clasa sa facem poze pentru albumul de sfarsit de clasa a8-a. Chestia e ca nu prea as vrea album, consider ca nu merita, doar ca m-as simti cam prost sa fiu printre singurii care nu isi ia si sa aud barfele colegilor. Ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| Stefania1Stefy a răspuns:

Nu strica sa ti-l iei. Pana la urma e un album de care iti vei aminti mult timp. Ar trebui sa il iei pentru ca daca reusesti sa il pastrezi 10 ani iti vei aminti de acele clipe frumoase.

| Mikasa explică (pentru Stefania1Stefy):

Pot sa imi amintesc de aceste clipe "frumoase" si fsra sa dau 170 lei pe un albumwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mikasa):

Da,puteti sa va faceti poze voi intre voi.
Eu am cumparat albumul doar ca sa nu mi se reproseze nimic, dar l-am pus intr-un sertar si acolo o sa ramana.