| alexa680 a întrebat:

Pe data de 2, m pozele de album clasa a XIIa si sunt foarte grasa sanii burta soldurile mainile exagerat si totusi vreau sa arat bine in poza de album am slabit 5 kg dar nu e de ajuns va rog sa ma ajutati si sa-mi ziceti ce ar trebui sa port. funda raspuns bun

5 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Poza va fi de la jumatatea bustului in sus, cam asa, deci poarta ceva care sa te subtieze in acea zona, ceva care ti se potriveste si arata bine. De asemenea, vezi cum te machiezi si cum iti prinzi parul, conteaza si asta.

| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Poza va fi de la jumatatea bustului in sus, deci poarta ceva sa te ascunda, sau slabeste!
Pa, pa!

| Jackul336 a răspuns:

Apari doar cu fata/chipul si sa porti un costum inchis la culoare
de dat jos dai daca doresti cu adevarat
eu din firav am ajuns atletic

| Jullykss a răspuns:

Bună.Eu cred că ar trebui să porți un tricou sau maieu ce culoare vr. tu dar de preferabil ar fi Crem sau ceva de genu cu un sacou deasupra, dar nu negru...happy.Și ca păr ar fi frumos să-ți faci un coc.Și la machiaj te descurci tu (tu ști cum îți stă mai bine.):*. Sper că te-am ajutat. Fundă?