| MyyyNamee a întrebat:

La cat timp trebuie sa se penseze din nou baietii. La fete stiu ca ele trebuie sa se penseze cam odata la 2 saptamani dar stiu ca la baieti e mai diferit.

11 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

laughing Ai lasa-ma! Ne daduram dracu'...

| UnBroken2016 a răspuns (pentru K0sti):

Stim cu totii ca de la coafor ai iesit acum o ora, Kosti. NU e frumosa minti! laughing

| UnBroken2016 a răspuns (pentru K0sti):

rolling on the floor

| K0sti a răspuns (pentru UnBroken2016):

happy

| Florentina9210 a răspuns:

Gay!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e exact un interval de timp, sa fim seriosi. Si la femei la fel. Unora poate pur si simplu sa le creasca mai repede sau mai incet de doua saptamani. Pana la urma te pensezi cand vezi ca ti-au crescut fire pe langa si sprancenele nu mai au forma. Asa si la barbati, desi sunt putini cei care se penseaza

| Blackrose4 a răspuns:

Nu e o regulă. Pentru fete, odată la 2 sapt. mi se pare prea des...dar depinde de fiecare. Eu merg odată pe lună.
Atunci când încep să îți crească firele te duci... happy

| WhOo a răspuns:

Asa incepe pizdificarea barbatului, parerea mea e sa nu o faci...

| BeeBia a răspuns:

Nu e o regula stricta. Sunt fata si merg la pensat o data pe luna si inca as mai putea sa stau. Trebuie sa mergi la pensat atunci cand incep sa fie prea multe fire de par pe langa sprancene.

| Adyx50 a răspuns:

Asta depinde... cat de gay esti...