| Georgemy2 a întrebat:

E normal ca baieti sa se penseze? Daca da, cat de mici/subtiri ar trebuie sa aiba sprancenele?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e normal, doar daca isi trage o spranceana cu degetele, dar in rest nu doar nu sant metrosexuali

| BiuL a răspuns:

E normal sa se penseze intre ele ca sa nu aiba monospranceana, dar trebuie sa pastreze o forma naturala si sa fie mai groase ca la fete. Am vazut tipi cu sprancene mai arcuite si subtiri ca ale mele si sincer arata ca niste gay!

| vocea a răspuns:

Cat considera el ca rata bine amice, ca nu toti avem chipul la fel succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normalitatea e doar un subiect care naste divergente intre oameni.

| Bøøgey a răspuns:

Mi se pare oleaca penibil.

| Wukii a răspuns:

Dacă tu vrei, pensează-te laughing

| SatanLovesYou a răspuns:

De ce nu? Vrei sa obtii o monospranceana? Sau sa nu mai vezi de sprancene? Asa stufoase vrei sa fie? rolling on the floor)

| MeddyMaddy a răspuns:

Si baietii trebuie sa se ingrijeasca si da si pensatul la unii este o necesitate. Trebuie sa se penseze dar sa arate cat mai natural nu trebuie subtiate prea mult ca intri in alte extreme.

| aria1996 a răspuns:

De ce sa nu fie normal? baietii nu ai voie sa se ingrijeasca? eu una zic ca e foarte frumos un baiat ingrijit si pensat. pai nu ar trebui sa fie subtiri ar trebui sa fie intre medii si groase acum depinde de fata ta