| Andreea9222 a întrebat:

Dati-mi va rog niste "trucuri" pentru parul meu.La f scurt timp dupa ce l-am pieptanat se incurca la varfuri(doar la varfuri). App la cat timp va tundeti varfurile? Parul e de lungime medie si ne e nici drept nici cret. Funda

1 răspuns:
| Misha_1025 a răspuns:

Cit de lung il ai? Cit de des il speli? Il ai cumva cret? Il vopsesti? Folosesti tratamente pentru par? Ce fel de tratament folosesti? Ce fel de piaptene folosesti? s. a. m. d. Toate astea contribuie sau sunt influentabile pentru parul tau.
Tot ce trebuie sa faci (parerea mea) e sa-l lasi mai natural si doar un pic "sa-l ajuti" cu un pic de "cosmetice".
Totul depinde de tine si de gena ce o ai...
Mult succes!