| Alison95 a întrebat:

La ce magazine ma pot imbraca frumos in Bucuresti? in afara de Malluri

16 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Păi nu trebuie să fie un anumit magazin,poţi găsi haine de calitate bună şi frumoase şi într-un magazin de la colţul străzii.
Ca să numesc şi câteva magazine,ai putea încerca în:Ilotti, C&A, Debenhams, Bershka, Pimkie, Leonardo, Fox.Eu zic că magazinele astea au preţuri accesibile, unele sunt în malluri, dar ce contează? Şi eu sunt din Bucureşti şi de obicei merg în Sun Plaza sau Mall Vitan.Magazine de-astea mai micuţe ştiu pe la Piaţa Muncii, vis-a-vis de spitalul Victor Babeş.La Obor, mergând dinspre liceul Iulia Haşdeu(staţia de metrou Piaţa Iancului) spre staţia de metrou Obor, pe Bulevardul Mihai Bravu, sunt multe magazine de haine, unele chiar au haine drăguţe.

| PaulaGGiyongchy a răspuns:

Pai depinde de buget. Poti sa te duci la Gucci,Chanel, Zara, Bershka, sau mai multe daca ai un buget mare, dar daca ai un buget mai mic incearca pe la magazine unde vezi haine.

| Bogan9028 a răspuns:

Du-te in piata daca.

| 4everkid a răspuns:

Incearca magazinele din Unirea de ex. Zizimall, au preturi f. bune

| IzabelaBela a răspuns:

Ce intrebare, nu cred ca e un singur magazin de unde te poti imbraca frumos, pererea mea e sa te duci, sa te uiti prin mai multe magazine si sa cumperi ce iti place tie, fiecare cu stilul si cu lookul lui... funda?

| Alison95 explică (pentru IzabelaBela):

Nu! nu meriti. am zis de unde, mi-ai zis nimicuri happy

| roberter1998 a răspuns:

La Zara si la Nissa

| Alison95 explică (pentru roberter1998):

Alea sunt din malluri laughing)

| LovellyAngel a răspuns (pentru Alison95):

Zara e mall? Eşti bătută în cap, rău de tot. Sigur stai în Bucureşti? rolling on the floor

| Alison95 explică (pentru LovellyAngel):

Esti proasta tu, pe deasupra si mioapa. n-am zis ca-i mall, chioaro! happy

| LovellyAngel a răspuns (pentru Alison95):

Roberter1998 a răspuns:
La Zara si la Nissa
Alison95 explică (pentru roberter1998):
Alea sunt din malluri ) - Eşti proastă sau te prefaci?
Cred că eşti cam handicapată, atunci, uiţi ce răspunzi.
Apropo, miopii nu văd de la depărtare, nu de aproape, că sunt cam la 30
67thbhgvgvhbhgcxfcghjhhbpl

| Alison95 explică (pentru LovellyAngel):

Esti tuta de dai in gropi. Sunt din malluri nu sunt malluri. Mioapooo nu sti sa faci diferenta!

| Alison95 explică (pentru LovellyAngel):

Si hai mars ca m-am saturat de tine happy

| Madsss a răspuns (pentru Alison95):

Are dreptate, esti suuuper-proasta!

| Madsss a răspuns (pentru Madsss):

Auzi cica e mioapa. Retardato, miopii nu vad de departe nu de aproape! rolling on the floor Apropo, se scrie " Nu stii ", analfabeto.

| criskitty86 a răspuns:

La zizi mall e la uniri un mag dragut iar preturile sunt ok,,,,