| Andishor a întrebat:

La ce varsta ar fi ideal ca o fata sa se penseze?

Răspuns Câştigător
| scump3tea a răspuns:

Eu am 12 si ma pensez...stiu ca e prea devreme dar nu suport situatia.Asa ca cind crezi tu ca e nevoie, atunci e ideal.
Funda?
Hope I helped

| anca098 a răspuns (pentru scump3tea):

Pai de cand vrei tu la lucru acesta nu se pun anii...

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce pui întrebarea de două ori?
După 14-15 ani, dar să meargă la salon pentru ai da o formă frumoasă și apoi să le întrețină ea respectând linia pensării.
Pa, pa.

| Alyra a răspuns:

Bună! Nu contează ce vârstă ai, contează ce sprâncene ai. Dacă le ai foarte dese şi te deranjează acest lucru, ai putea să te pensezi şi la 11-12 ani, dar dacă le ai rare, ai putea să nu ţi le pensezi niciodată. Eu una am 15 ani, nu m-am pensat niciodată şi nici nu cred că o voi face.
Dacă chiar vrei o vârstă, îţi spun că majoritatea fetelor de la mine din clasă au început să se penseze din clasa a 7-a(deci pe la 13 ani).
Mult succes în continuare şi nu uita: fiecare persoană este unică.

| anca098 a răspuns:

Nu stiu sigur dar am vazut fete si de 6 ani care sa se penseze asa ca fiecare se penseaza cand vrea nu conteza ce spun ceilalti laughing