| dancapitan a întrebat:

La ce varsta ati inceput sa folositi oja?

9 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

6 big grin Daca nu si mai mica. Vedeam toate fetele, femeile cu oja si vroiam si eu. Nu mi se pare un lucru rau. Nu face nimic unghiilor caci ele cresc. big grin

| zaapalici a răspuns:

12 ani

| alexralu34 a răspuns:

9 ani

| ζøvع a răspuns:

Dildau ce s-a intamplat?
de la o varsta asa frageta tiai dat cu ciocanul in toate unghiile de le-ai colorat?
naspa pentru tine, eu de la 8-9 ani am inceput

| shtephie a răspuns:

De la gradinita laughing

| fevrier a răspuns:

În mod... "abuziv" am început acum un an, un an şi ceva, în jur de 13 ani.

| Dildau a răspuns:

M-am nascut cu oja pe unghii. laughing

| Raluka98 a răspuns:

Pai... eu am 14 ani si pentru prima data am folosit oja la varsta de 11 ani, nu sunt fan oja, dar asta nu inseamna ca imi neglijez unghiile.

| By3nkutzza a răspuns:

6 ani