| anonim_4396 a întrebat:

La ce varsta ati inceput sa folositi machiajurile?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Nu prea sunt adepta machiajelor,. desigur,ca orice fata mai mai aranjam,dar niciodata nu mi-a placut sa exagerez si sa ma machiez strident,mai ales cu fond de ten, nu imi place, cel mai bine e sa fiu naturala.Pe la 12-13 ani am inceput si eu sa ma machiez sa vad cum imi sta ca orice fata,dar de obicei ma dau cu rimel,cu creion si uneori cu luciu de buce, in rest, mai nimic.

5 răspunsuri:
| Amachia a răspuns:

De fapt ele se numesc machiaje.
de la vreo 13 14 ani dar acum deja m-am saturat mai bine e natural...asta in cazul in care ai un ten curat

| 0andreea1 a răspuns:

13 aniworried

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De mica am inceput sa ma machiez cu prietenele.
Verisoara mea era reprezentant la avon sau oriflame si aveam de la ea tot soiul de rujuri si luciuri si faceam colectie laughing.
Dar serios si cu fond de ten, mascara cam de la 13-14 ani.

| bebi14 a răspuns:

De pe la 11 anisori
; d

| Kidinnocence a răspuns:

De la 12-13 ani...foloseam machiajele mamei pe ascunslaughing