| floricicadecolt a întrebat:

La ce varsta ati mers pentru prima data la un salon de coafura?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-a dus mami cand eram foarte mica la un salon sa ma tunda si mi-a tunsa aia tot parul pe care ma chinuisem sa-l cresc de zici ca eram baiat. De atunci nu m-am mai dus decat de la 14 - 15 ani sa imi iau varfurile. Pentru coafat nu merg pentru ca prefer sa il aranjez eu acasa. Sunt o gramada de tutoriale pe net care te ajuta sa iti faci o coafura mult mai draguta decat banalitatile de la saloane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru tuns de mica am fost, in clasa a 5 a deja schimbam tunsoarea in fiecare luna pentru ca ma plictiseam foarte repede atunci, acum ma tund o data pe an si doar varfurile. laughing

| 03Didy03C a răspuns:

Ciao!
Eram mica. Daca te referi cand m-am coafat la un salon, probabil cand aveam vreo 5-6 ani asa. Si nu inteleg ce e rau in asta.
happy

| Adry15 a răspuns:

La 12 ani si sunt programata din nou luni laughing Sfatul meu e sa-ti gasesti un frizer bun si nu-l lasa sa faca ce vrea din parul tau, explica-i cum iti doresti sa te tunzi sau sa te aranjeziwinking

| AndreePapush a răspuns:

Eu am mers la vîrsta de 5 ani la un salon de coafură, pentru prima dată.
Dar acum sunt mare și îmi fac singură părul.
Mai bine fă-ți părul acasă, fiindcă ele îți fac doar rău parului tău!
Hai vă pup)*