| bluesky a întrebat:

La ce varsta e cel mai bine sa mergi la discoteca? Voi la cati ani ati mers prima data? happy Mersi!

9 răspunsuri:
| heartslow a răspuns:

Pe la 15-16 ani,si sa nu te duci singur (e mai bine sa mergi,in grup; ca sa nu se ia astia mai mari de tine ),si nici prea tarziu nu-i bine sa te duci,pentru ca nu mai are farmec happy.
Tu sti cand e cel mai bine tongueENTRU TINE, dar asa e in general, funda?happy

| AnonimaOk a răspuns:

E cel mai bine sa te duci prin discoteci si cluburi de pe la 15-16 ani minim ca sunt tot felul de oameni acolo si mai ales daca esti fata nu e prea placut... sunt o groaza de golani. Macar trebuie sa fii insotita de un baiat.

| AlexC a răspuns:

Prima data am mers la discote/club la varsta de 10 ani pana la aproape 12 ani. de atunci o data am mai mers la varsta de 15 ani, acum am 17.
Am dus o viata degenerata pana la varsta de 15 ani.
Poti sa mergi la discoteca de la orice varsta daca stii sa te protejezi sau te aperi.

| DianaScorpio a răspuns:

Atunci cand te simti pregatit si cand esti deja suficient de matur.

| dedfgv a răspuns:

Eu de la 10 laughing dar bine cand simti u nevoia, sau ai cu cine sa mergi

desi ar fi bine sa fie pe la 14, 15 ani

| Kiraa a răspuns:

Nu stiu...eu am fost pentru prima data la 7-8 ani

| EuOO a răspuns:

Când aveam 5 luni, cu mămica big grin

| rebeca_1583 a răspuns:

Eu la 13 ani am fostprima data, si nu mia parut rau. tu mergi la cat vrei:*

| Dienutssa a răspuns:

Eu am mers in club prima data la 11 ani, dar cel mai bine e sa mergi pe la 14-15 si cu mai multi prieteni, in grup, e si distractia mai mare dar te simti si protejata daca esti fata. big grin