| GiRl_4254 a întrebat:

Vreau sa va intreb voi la ce varsta ati mers prima data la discoteca sau in club

9 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

8 ani
Am fost cu sorameahappy

| cristianorudi7 a răspuns:

Nu merg deloc in club serios, pentru ca nu imi place si cred ca am fost odata la disco la tzar si am stat 10 min si la bal in clasa 9. atat

| mihaibrasov a răspuns:

La nicio varsta. Nu am fost niciodata, ca nu m-au interesat niciodata (si am trecut de multa vreme de adolescenta).

| lays a răspuns:

Am inceput sa merg in cluburi de la 13-14 ani.prima oara in flirt apoi in malibu, dar ambele erau cluburi de zi.de la ora 16 la 22.nu mergeam noaptea logic.nu ma primea nimeni. dar pana la urma era club, muzica, lumini, dans, bautura(suc nu alte minunilaughing). nu ma interesa cat era ceasul.tot atmosfera de club erahappy. pe la 17 ani am inceput sa merg in cluburi noaptea.si asta pana la vreo 21 de ani.acum am 22 jumatate si nu mai merg nicaieri pentru ca iubitul meu uraste discotecilebig grince uratsad

| Ana a răspuns:

La 16 ani

| Miana_5887 a răspuns:

Sincer. la 13 ani, dar a fost la mare. dar în club am mers în clasa a9-a la Balul Bobocilor! te pup :*

| Iasmiine a răspuns:

11.

| Tiberius a răspuns:

Pe la 7-8 eram la mare cu familia si dormeam pe la un timp am adormit pe scaune de alea de plastic

| GiRl_4254 explică:

Mersi pentru raspunsuri si va pup pe toti