| Ioana_8454 a întrebat:

Aceasta intrebare este pentru fete.
La cati ani v-ati pensat prima data?thinking Si la ce varsta credeti ca este cel mai potrivit sa te pensezi?

Ok. Multumesc si fundita cel mai bun si explicit raspunshappy:*

11 răspunsuri:
| Awndre a răspuns:

Pai eu am aproape 14 ani si ma pensez de la vreo. 12thinking
Nuprea conteaza varsta.acum depinde si de tine. Daca nu-ti plac forma sprancenelor e normal sa te pensezi thinking sau daca sunt prea groase etc.happy

| Alisa a răspuns:

La 18 ani. Te pensezi in caz de ai nevoie, daca nu ai forma si ai prea multe fire "rebele". Dar nici prea de mica nu e bine sa faci treaba asta.
Bafta!

| EsarfaRozZ a răspuns:

Am 16 ani, si inca nu m`am pensat niciodata. Nu este nevoie in cazul meu. Cred ca cel mai bine incepi sa te pensezi cand trebuielaughing

| Andreeeeea_4279 a răspuns:

Nu cred ca are vreo legatura cu varsta. Daca este intr-adevar nevoie, poti sa te pensezi fara nicio problema!

| hgfdsa a răspuns:

De pe la 12, aproape 13.ma pensez doar intre sprancene si dedesubt unde mai am cateva fire.in rest sunt multumita de forma sprancenelor mele!

| loock a răspuns:

Buna! Eu am 15 ani si m-am pensat la 13 nu cred ca are ceva daca te pensezi.Eu am fost la cosmetica si acolo m-a pensat prima data. Dar nu are nimic eu asa cred;

| Madalina_2286 a răspuns:

Eu inca nu m-am pensat dar cred ca varsta potrivita este de 14 aniwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io una cred ca e cel mai potrivit pe la 16 ani ...io la fel am facut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu la 12 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe la 14, parca thinking Nu cred ca este o varsta indicata pentru pensat.

PS:Sincer daca nu e nevoie (si vrei sa o faci doar ca majoritatea prietenelor o fac, )nu are rost sa te pensezi happy

| stefyk a răspuns:

Eu am 12 ani si nu m-am pensat pana acu dar am fete in clasa care au facut asta de mult... daca ai intr-adevar nevoie ai putea sa te pensezi dar depinde si cati ani ai big grinbig grin