| ralucaralu a întrebat:

La ce varsta e bine sa te pensezi? Voi la ce varsta v-ati pensat prima data?

15 răspunsuri:
| daii a răspuns:

Nu e o anumita varsta.De exemplu eu am contur la sprancene de zici ca sunt pensata, dar de fapt nu sunthappy. Si am 15 ani jumate.

by daiiwinking

| Ana a răspuns:

Eu ma pensez de la 14 ani

| Klara a răspuns:

Depinde, la mine n-a prea fost nevoie sa ma pensez. happy
Zic sa incepi pe la 12-13 daca te deranjeaza.tongue

| broscutsaaa a răspuns:

Eu am aproape 14 ani... si nu ma pensez happy
Am sprancele formatehee hee
Dar. cat de curand o sa o fac si eu tongue

| Orannginna a răspuns:

Nu cred ca e o anumita varsta la care trebuie sa te pensezi. Depinde doar de tine. Eu m-am pensat prima data intr'a opta, inainte de banchet, destul de tarzior. dar la mine nu se observa prea tare daca nu ma pensam. happy

| Kidu a răspuns:

Eu am inceput de la 13 ani, avand in vedere ca sunt bruneta, aveam sprancenele groase, si cateva fire inestetice.

| Tabii. a răspuns:

No conteaza varsta, eu m-am pensat la 12tongue

| i.love.me a răspuns:

La 13 ani
depinde de cat de dese ai sprancenele sau inestetice

| iiulia52 a răspuns:

La 12 big grin
Depinde de fiecare.

| ladybug23 a răspuns:

11 ani :p

| obarbiebruneta a răspuns:

12 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista o varsta pentru pensat.
Mereu e loc de mai bine. Eu m-am pensat prima data prin a 6 a. si din fericire a fost un " experiment " reusit laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-am pensat prima data in clasa a5a

| Elwira a răspuns:

Eu m-am pensat la 14 ani, adica acum cateva saptamani.Prima data m-a pensat un pic mama,mi-a luat din gorsime si mi-a dat forma necesara.
Azi m-am pensat eu usor, mi-am mai luat putin cat a fost necesar si am mai subtiat usooor, nici nu se observabig grinbig grin dar chiar arata binebatting eyelashes

| enya_2583 a răspuns:

Well. eu am 14 ani. >.< Si de curand am incept sa ma pensez. pana acum n`am avut nevoiie big grin! Take Care happy