| VibeTrix a întrebat:

Are ceva daca prima data m-am pensat de la 12 ani jumate? Adica nu m-am pensat chiar foarte mult.

Răspuns Câştigător
| IoneeLaaaMaa a răspuns:

Pff, la 12 ani? la varsta ta sprancenele sunt foarte fragile, trebuia sa mai lasi un pic. Nu are nimic, dar daca steptai pana la 14 ani te duceai al cineva cu experienta si aveai o forma foarte frumoasa. In plus, daca le-ai pensat o sa creasca foarte repede si trebuie sa le tot pensezi des. Te sfatuiesc ceva: nu-ti lua mustata,(daca ai) caci o sa creasca repede. Eu zic sa nu te mai pensezi, asteapta inca putin, daca vrei o forma cat de cat frumoasa pentru sprancene.

| VibeTrix explică (pentru IoneeLaaaMaa):

Si-asa acum am 13 ani si nu ma mai pensez deloc... Dar daca imi creste foarte mult? Dar cred ca n-are cum...

| IoneeLaaaMaa a răspuns (pentru VibeTrix):

Daca iti sunt foarte groase le poti pensa. Dar asculta-ma, nu face nimic, mai steapta doar 1 an, crede-ma ca nu o sa creasca foarte tare deoarece acum ti se intareste firul ala( adica se formeaza radacina puternica). si mai spun odata, du-te la cineva care e expert/a, sprancenele trebuie facute dupa forma fetei, sa vezi ce frumos o sa te rpinda :* asteapta inca putin, esti prea tanara.

| VibeTrix explică (pentru IoneeLaaaMaa):

Multumesc foarte mult! :* O sa fac pot ce mi-ai zis! happy

| IoneeLaaaMaa a răspuns (pentru VibeTrix):

Cu placere :*

23 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai sa te pensezi toata viata.Si,la un moment dat, ai sa te saturi de asta.

| RxTx a răspuns:

O sa iti creasca parul mai des si mai gros

| K0sti a răspuns:

Deja e cam tarziu, trebuia sa faci asta de cand aveai 1 an!

| VibeTrix explică (pentru K0sti):

Du-te la T/A daca vrei sa faci misto, nu aici!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are nimic, dar iti creste foarte repede parul sprancenelor. Nu prea e indicat sa te pensezi devreme, dar nu e nimic.

| VibeTrix explică (pentru anonim_4396):

Vaaai,mi-e frica! Serios, n-are nimic? o.o

| anonim_4396 a răspuns (pentru VibeTrix):

Ce sa aibă? Nu patesti nimic. happy

| VibeTrix explică (pentru anonim_4396):

Oh...Multumesc laughing Ma speriasem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are nimic, stai linistita.
Daca chiar era nevoie, eu zic ca e okey ca te-ai pensat! happy

| angelcore a răspuns:

Nu are nimic. Chestia e ca s-ar putea sa iti creasca mai repede si negru parul de la sprancene, deci o sa trebuiasca sa te pensezi constant.

| VibeTrix explică (pentru angelcore):

Negru? Eu nu-l am negru. Multumesc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru VibeTrix):

Negru, in functie de culoarea parului. Tu esti satena, le ai mai deschise. Auzi, mai tine-mă de vorba.

| angelcore a răspuns (pentru VibeTrix):

Mai inchis la culoare, na.

| VibeTrix explică (pentru anonim_4396):

Aaa. Da. Ok, am intelessssssss. Tu zici "auzi" eu nu aud...eu vad. Fiindca ai scris nu ai vorbit laughing) Sii, ce mai faci? Cum o mai duci? Oooo, stai ca fac un oracol despre tine! rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru VibeTrix):

Nu pot sa cred ca ai facut oracol despre mine. *cade lacrima* te iubesc Vibe surioara crying laughing

| xqBie a răspuns:

Nup, nu are nimic, cunosc multe persoane care au facut asta devreme. Singura chestie e ca o sa trebuiasca sa te pensezi constant.

| VibeTrix explică (pentru xqBie):

Si daca nu o sa mai pensez pana la 15 ani? Imi va creste foarte foarte mult sau doar cum mi-a crescut pana acum?

| Mariaa25 a răspuns:

Nu are nimic și eu tot de la 12 ani m-am pensat!

| Denisa132006 a răspuns:

Nu are nimic, daca iti creste prea repede parul sprancenelor