| bobolotioana a întrebat:

La h&m-am devenit membru plus de vreo luna, am achizitii de peste 25.000 lei...dar n-m primit nici o oferta, nimic. Nici macar un card cadou. De ce?

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Politica firmei prevede așa ceva (cadouri la cumpărături de peste...lei?)

| johnnny123 a răspuns:

Ai cumparat de 25 000 de lei de la H&M? Adica ai cheltuit 8 salarii medii nete pe economie pe haine? Ti-ai facut toata garderoba pentru urmatorii 25 de ani?

| bobolotioana explică (pentru johnnny123):

Am facut suma asta intr-un an, doilaughing

| johnnny123 a răspuns (pentru bobolotioana):

Chiar daca ai facut-o in doi ani, tot ar inseamna ca ai cheltuit peste 1000 de lei pe luna doar la H&M. Parintii tai sunt milionari, sau de unde atatia bani de spart pe haine?

| bobolotioana explică (pentru johnnny123):

Eu voiam un răspuns. Nu sa ma întrebați cum am făcut rost de bani. Nu am părinți milionari si nici eu nu fac bani ilegalhappy primesc burse, alocații etc

| johnnny123 a răspuns (pentru bobolotioana):

Alocatia este de 150 de lei, iar bursa ma indoiesc ca primesti avand in vedere ca te temi de corijenta. Asa ca lasa povestile.
Un om care sparge numai la H&M 1000 de lei pe luna, nu face asta din alocatie.

Asa ca din doua una: ori minti ca ai cheltuit atat, ori primesti atat de multi bani incat nu mai intelegi valoarea banilor.

Pentru ca a cheltui 5000 de euro pe haine H&M "intr-un an, doi" este completa nebunie.

| bobolotioana explică (pentru johnnny123):

Abia acum am observat greseala, era vorba de 2.500 lei, nu 25.000. ma miram eu de ce ați sărit așalaughing ma scuzați

| JicaContra a răspuns:

Nu le place moaca ta
NU SI-AU SCOS CAPUL DIN KUR
etc.

un moment, despre ce firma vorbim?
UNDE ai membru plus de vreo luna?!?

| bobolotioana explică (pentru JicaContra):

H&m, mi au modificat postareahappy