| deew_7912 a întrebat:

La posta, la ridicarea coletului Avon trebuie sa se prezinte neaparat persoana al carui nume este pe colet sau il poate ridica si altcineva cu buletinul destinatarului?

Răspuns Câştigător
| ArrianaM a răspuns:

Il poate ridica si alta persoana, dar trebuie sa aiba buletinul la el/ea pentru completarea chitantei

| ArrianaM a răspuns (pentru ArrianaM):

Multumesc de funda! :*

5 răspunsuri:
| Exposito1 a răspuns:

Persoana in cauza!

| MihaiGabriel2211 a răspuns:

Il poate ridica oricine dar numai cu buletinul destinataruluihappy

| madalinagherman a răspuns:

Dar prin posta se primeste de la avon eu sunt la oriflame si il primesc la domiciliu.

| StefaNnB a răspuns:

Il poate ridica oricine cu buletinul celui cu numele de pe cutie