| Balboa a întrebat:

E ok daca imi iau, la niste blugi lungi negri stramti, o camasa stramta, mai decoltata cu o cravata neagra si un bolero tot negru, mai elegant asa?

3 răspunsuri:
| litlledolleioanna a răspuns:

Da e bine dar camasa sa fie o culoare deschisa un alb de ex.si nu stiu cum arata bolero ala al tau dar nu prea cred ca merge la o camasa.

| price a răspuns:

Da dar fara camasa, ca-i stramta si-ti opreste respiratia,laughing)), da mai e super ok:*

| AndrreeaMm a răspuns:

Depinde ce culoare are camasa si cravata...de preferat camasa ar trebui sa fie putin mai deschisa la culoare dect blugii si cravata mai inchisa la culoare decat camasa.pentru a se deosebi una faat de cealaltabig grin funda?happy