| Zuzzy05 a întrebat:

De anul acesta voi avea uniforma la scoala,un sacou bleumarin cu emblema scolii,cravata rosie si camasa. Merg tenisii negri/bleumarin la uniforma, sau bocancii? Se va face frig afara, si nu pot merge zilnic cu balerini/pantofi.

4 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Pai mergi cu tenisii cat se mai poate si apoi mergi cu bocancii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca va trebui sa porti bocanci/cizme. Totul este sa alegi un model care sa se potriveasca la fusta/pantalon.

| Coltialbiinsangerati a răspuns:

Eu am o uniforma asemanatoare cu a ta, si iti pot spune ca port, cizme, bocanci si tenesi mai mere, foarte rar imi iau balerini. poti sa-ti iei tenesi de ori ce culoare, acum depinde daca ai si pantaloni de stofa sau nu. sper ca te-am ajutat :*

| Zuzzy05 explică (pentru Coltialbiinsangerati):

Imi voi lua blugi albastri si negri, multumesc pentru raspuns:*