| andreiurza33 a întrebat:

La sfarsitul acestui an scolar, ca dealtfel in fiecare sfarsit de an este aceea festivitate. anul acesta vreau si eu ceva special. imi puteti da un pont in legatura cu rochia(ps o vreau scurta cam pana deasupra genunchilor, dar sa nu fie nici pre scurta.), cu pantofii( nu vreau pantofi cu toc sub nici o forma, as dori baleerini.) si cu parul( il am scurt, nu imi ajunge la umeri si imi sta oribil cu el prins.). am tenul deschis, asa mai pal si un piercing in nas. ajutati-ma sa aleg rochia pantofi si coafura atat cat si machiajul si bijuteriile. perfecte. acest an este si mai special deoarece parintii baitului pe care il plac vor lua parte la festivitate. P.S vreau o rochie eleganta as mai ca de banchet. sincere multumiri celor care acorda cateva minute din iata sa dea un raspuns decent.

1 răspuns:
| KellyGreen a răspuns:

Buna! Pai eu zic ca poti purta o rochita cam ca aceasta, in culori deschise:

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Poti purta o pereche de balerini de genul acesta sau daca nu merg de asemenea si niste balerini simplu albi lacuiti:

https://encrypted-tbn3.google.com/......ps?/images

Machiajul iti recomand sa fie unul cat mai natural, exact ca acest machiaj:

http://www.youtube.com/watch?v=00xd7QUVwQs&feature=plcp

Ca bijuterii iti recomand sa nu porti nimic, sau poate eventual un lantisor discret de argint si un ceas alb dar cam atat iar parul poti sa ti'l indrepti cu placa de par.
Daca mai vrei alt look si ti se pare ca asta nu e tocmai pentru tine spune'mi si o sa mai iti fac unul.