| anonim_4396 a întrebat:

La voi in clasa,la scoala, sunt multe colege care se fardeaza sau nu?

7 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

nu multe, toate...

| black1white a răspuns:

Cam dastraight face eu evit ca sa nu se creada despre mine ce cred si eu despre "fardate"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu!:O laughing

| Element25 a răspuns:

Îi plin peste tot de fete din astea, gletuite.N-am zis ca machiajul strica, doar ca ar trebui aplicat corect nu cu kilogramu.

| QiCKaaTc a răspuns:

Sunt si machiate si virgine si fardate prea mult, destule!

| ValyOppa a răspuns:

Nu foarte multe.Sau si daca o fac sunt destul de naturalewinking Cu exceptia a 2 fete x_X Daca arunci apa pe ele se scurge fondu` de ten, rimelul, creionul si fardul de pe ele precum ceara de pe o lumanare aprinsa.

| pisiiiiii a răspuns:

Aproape toate se fardeaza.