| anonim_4396 a întrebat:

La voi in scoala se cere ca parul putin mai lung sa fie prins /legat?

13 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Ni s-a mai spus sa "Aici e scoala, nu mai veniti cu parul dezlegat". Bine, oricum cele care nu-si prindeau parul tot n-au facut-o (si eu printre ele).

| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

Da, dar nu e o regula

| lrls a răspuns:

La mine da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred pentru ca am vazut de exemplu azi la mine in scoala cu parul lung pana la mijloc, neprins.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, dar in generala imi cerea.

| HermioneLove a răspuns:

La noi nu.
Adica doar la ora de Sport. big grin Acolo ne spune profa de sport sa-l legam ca sa nu ne deranjeze in timpul orei.Dar la celelalte ore nup big grin
Oricum..am auzit de la o prietena ca scoala la care merge verisoara ei este regula ca si fetele sa aiba parul tuns scurt straight face
Adica sa nu fie in nici un caz mai lung de umeri! YAAAACHHHH! :-&
Nu stiu daca e adevarat sa nu dar oricum e nasol laughing

| WildLatte a răspuns:

Nu... doar la sport. Nu se leaga de parul nostru de obicei doar daca e vopsit.

| kinezul007 a răspuns:

Da frate

| pisicutza1scumpii a răspuns:

Nu ni s- a atentionat nimic adupra acesrui lucru

| Klayy a răspuns:

La toti, iti garantez eu asta...

| Anonymously a răspuns:

Da au spus ca trebuie sa avem parul prins dar nimeni nu face asta

| anonimusfata2 a răspuns:

La noi nulaughing
numa la fosta scoala
la asta actuala numa cu el desfacut

| CyanMoon a răspuns:

Nu, niciodata nu ne-a atras vreun profesor atentia asupra acestui lucru... doar cand era vorba de machiaj prea strident sau de unghii date cu oja.