| razadeluna a întrebat:

E obligatoriu la voi in scoala, sa va prindeti parul (daca e putin mai lung)?

14 răspunsuri:
| elena999 a răspuns:

La noi da.Dar nimeni nu asculta laughing.Mai nou a venit asistenta medicala si a zis sa ne facem doua codite impletite ca sa nu ajungem sa avem paduchi.Eu mai vin uneori cu o coada impletita intr-o parte, dar doua codite mi se pare mult prea mult.

| BiuL a răspuns:

Nu

| positivity a răspuns:

Nu am auzit să se impună în liceul meu o astfel de regulă!

| OnuOnulică a răspuns:

Care scoala o.O? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, sunt baiat dar iti spun ce e in scoala mea, da se impune dar nu mereu. Salut!

| Carmen100 a răspuns:

Nu, desi unele profe nu suporta si daca nu ai cu ce sa il prinzi te da afara, Doamne fereste!

| MetalHead04 a răspuns:

Da,dar noi nu facem ce zic ei, ei se plictisesc ..si tot ca noi ramanelaughing.

| SLS a răspuns:

E obligatoriu prins numai daca nu e pana la urechi.(insfarsit o intrebare simpla)

| bunelutu a răspuns:

Edepinde de scoala daca este comunista sau nu. frumos ar fi ca fetele sa isi impleteasca parul sunt numeroase modele de impletit nu sa stea ca pitipoancele

| Mariiam a răspuns:

Dumnezeule, nu, cât am fost în liceu nimeni nu s-a luat de părul meu, chiar şi când aveam şuviţe de toate culorile în cap şi pleata mare, şi nici dacă mi s-ar fi impus să-l prind, nu l-aş fi prins!

| xTrixie a răspuns:

Nupp, mi se pare absurd straight face

| PisSicUtZa13 a răspuns:

La scoala mea da sad

| AncaBVB a răspuns:

Buna.Pai,tu in ce clasa esti? Eu sunt intr-a sasea si niciodata nu mi s-a reprosat nimic daca il tin desprins(plus ca eu am si bretonul mult peste ochi, in genul emo)si sincer al meu e pana la jumatatea spatelui.Nu stiu in ce clasa esti dar zic sa incerci sa il lasi intr-o zi desfacut sa vezi ce se intampla.Succes si sper sa te lase si asa(pune-ti cat de mult in evidenta parul, la fiecare e special in felul lui si desfacut face pe oricine sa fie mai frumoasakiss )