| Heidi_3024 a întrebat:

Laptele demachiant trebuie aplicat pe fata uda? Ce alte lucruri despre aplicarea laptelui demachiant ar trebui sa stiu?

Funda:*!

Răspuns Câştigător
| AlescandraM a răspuns:

Laptele demachiant trebuie pe aplicat pe fata uscata, intr-un strat destul de generos, il aplici ca pe o crema apoi iei crema cu o discheta demachianta, sau cate ai nevoie nu uita sa le umezesti putin cu apa calduta...Sau pui lapte demachiant pe o discheta si incepi cu miscari circulare sa dai pe fata pana machiajul se curata. Sper ca te-am ajutat. (prima varianta este mult mai buna ) Funda?

1 răspuns:
| wildcat01 a răspuns:

Eu il folosesc pe fata uscata si ma spal apoi cu apa calduta, cel mai simplu