| BlackDarkAngel a întrebat:

M-am bronzat,de fapt m-am prajit laughing acum cateva saptamani,si acum a inceput sa se cojeasca pielea. Cam in cate zile/saptamani/luni va reveni la culoarea normala? Pielea mea naturala, nebronzata, este putin alba. Deci in cat timp va ravani la culoarea normala?

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

O sa dureze mai ales ca acum e aproape vara o sa te bronzezi prin simplul fapt ca e soare afara asa ca va revenii la culoarea normala pe la inceputul toamnei.

| BlackDarkAngel explică (pentru KellyGreen):

Ai dreptate, ca in vara plec la mare, si acum ies numai pe afara laughing))

3 răspunsuri:
| fluture156 a răspuns:

Cam vreo 10 zile, credlaughing

| BlackDarkAngel explică:

Nu m-am bornzat atat de rau laughing)