| Gospell a întrebat:

Cand eram mic pe la gradinita aveam o piele normala, alba. Mai demult am fost la plaja si m-am bronzat foarte mult, si de atunci pielea nu mai este alba cum era inainte, desi a trecut foarte, foarte mult timp de atunci. Care ar fi cauzele?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt tot bruneta si mi-a ramas foarte putin bronzul...bine,tot foarte alba sunt, dar a mai ramas bronzul...nu-mi pot explica de cehee heewinking.

3 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Pentru ca personele brunete retin mai mult timp bronzul (e vorba de pigmentii din piele).

| Gospell explică:

Da sunt brunet...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti brunet, nu-i asa? La bruneti ramane foarte putin, dar ramane bronzul...nu stiu de cethinking