| anonim_4396 a întrebat:

M-am cam implinit in ultimii 2 ani si mi-au crescut sanii fff mult, oricum ii aveam destul de mari si slaba cand eram, acum mi se pare ca s-au lasat putin din cauza ca sunt grei.

M-am apucat sa slabesc acum si vreau sa stiu daca se vor urati dupa ce voi scapa de surplusul de 20 de kg). De micsorat stiu ca se vor micsora, dar se vor lasa nasol si mai mult?

Cine a fost in situatia mea si la ce rezultat a ajuns? Am vazut ca vedetele astea slabesc si 30-40 kg si sanii arata bine, acum na poate datorita bisturiului, desi se jura sa sunt cum le-a lasat natura... asa ca vreau rapunsuri de la voi...

Va pup si va multumesc mult!

1 răspuns:
| sofia_kiss a răspuns:

Din pacate sanii o data lasati nu ii mai poti aduce la forma initiala si in legatura cu vedetele, ele spun ca asa le-au lasat mama natura dar nu e adevarat, eu fel de fel de operatii. Dar poti incerca niste exercitii pentru ridicarea bustului, multi zic ca dau rezultate. incearca su tu: http://www.eva.ro/......-3301.html