| EVA_7591 a întrebat:

M-am facut bruneta si nu-mi place. Ce-mi recomandati? nu as vrea sa ma decolorez, ce plante, ceaiuri stiti care scot brunetul din par?

4 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Nu stiu ce ceaiuri ti-ar putea scoate brunetul din par, dar stiu niste ceaiuri care ti-ar putea scoate brunetul din pat laughing

| midnight a răspuns:

Eu stiu ca daca te dai cu apa oxigenata in cap te blonzesti! laughing si vorbesc foarte serios. chiar am pus o intrebare pe TPU. incearca si tu(gasesti la farmacie apa oxigenata). si eu as vrea sa aflu cum influentez culoarea parului fara sa ma vopsesc. pana acum stiu de smecheria cu apa oxigenata si de smecheria cu frunzele de nuc care te brunetesc de te faci si rocata de la ele(sti cum e cu efectele secundare). asa ca daca mai aflu ceva iti zic.

hope I help you

| Anddrea a răspuns:

Pai trebuie sa astepti sa ti se duca culoarea. Poti sa faci baie mai des. Stiam ca infuzia de musetel decoloreaza putin parul, dar parul saten sau blond, nu cel brunet. Poti sa incerci totusi.

| BBg a răspuns:

Buna.Am fost si eu in situatia ta dar era alta culoarea, doar ca era mai inchis si nu imi placea.Pai ce sfat pot sa iti dau care cel putin mie mi-a schimbat culoarea parului.Incearca sa te speli cu ceai de musetel sau daca nu incearca sa te dai cu ulei de masline pe par si apoi infasoara-ti parul cu un propot inmuiat in apa calda, astfel incat sa incalzeasca uleiul putin si sa intre in par.Schimba prosopul si incalzeste-l cum se raceste cam 30 de minute.