| Adina23442 a întrebat:

M-am măsurat acum câteva minute și am 90-67-91 ce as putea face sa am 60 în talie? Am pierdut 5 cm în talie dar voiam sa va întreb dacă exista alta metoda pentru a pierde mai mult ca mie mi-a luat mult sa scap 5 cm nu stiu, 4 luni cred pe acolo, dar dacă este posibil sa ajung la 60 cm într-o luna va rog sa-mi spuneti

6 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Da, există! Prin îmbunătățirea condiției fizice, fapt ce este realizabil prin punerea în activitate a grupelor musculare alergând, făcând exerciții de dezvoltare a musculaturii și foarte important în cazul tău, ținând o dieta pentru a se efectua deficitul caloric. Am scris că eliminarea grăsimii se mai poate realiza dacă lucrezi grupa musculară respectivă, dar într-un mic procentaj și eficient ar fi să încerci să slăbești în toate zonele corpului unde ai depus surplusul, iar astfel rezultatele vor fi vizibile garantat.

Răspuns utilizator avertizat
| mdc98 a răspuns:

Abdomene+dieta.