| Ioana67899 a întrebat:

M-am tuns in "scari" cica si imi sta groaznic e foarte scurt in spate si apoi pe dedesubt lung, doamna de acolo nu stie sa tunda deloc, nu stiu ce sa fac, as putea sa ii fac ceva o frizura ceva sa nu mai fie asa?
Sau daca stiti metode de cresterea parului.

4 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Mergi la alt salon sa repare tunsoarea și cu timpul va crești și îl vei tunde cum vrei

| Andreeush a răspuns:

Ai putea încerca la alt salon, poate te ajută.
Metode care să influențeze creșterea părului nu există.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, până când îţi va creşte părul încât să-l poţi îndrepta, îţi sugerez să porţi o perucă.

| GirlOnline81 a răspuns:

Povestea ta imi aminteste de o experienta din trecut, tare neplacuta. Incepe identic cu a ta, cu o coafeza nepriceputa si cu mine iesind aproape plangand din coafor.
Din pacate, singura solutie este sa mergi la cineva profesionist, care sa retuseze ce mai poate poate fi retusat. Intereseaza-te pe net sau la apropiati de un salon bun in orasul tau.