| Miru96 a întrebat:

M-am tuns bob si nu mi-a iesit deloc asa cum vroiam eu. Eu vreau sa imi iau un sampon pentru cresterea parului de la farmacie sau o lotiune, ceva. dar mama nu ma lasa. Stiti cumva ce metode as putea folosi pentru stimularea cresterii parului in casa? Eventual cu alimente sau ceva big grin? Multumesc, dau funda!winking

Răspuns Câştigător
| OanaSimpluu a răspuns:

Uleiul de recin ajuta mult! Am incercat si euwinking Bafta!

2 răspunsuri:
| Bia_3072 a răspuns:

Tinel in coada piaptanal pana la radacini seara, spalate bine si in 4-5 luni ti pana la umeriwinking

| Miru96 explică:

@Bia_3072 nici macar nu pot sa il prind la spate oh go onwinking e foarte scurt tuns bob.