| Elisa_Simona_1994 a întrebat:

M-am vopsit aproape culoarea coniacului dar nu a iesit ce imi doream eu... specific parul inainte era blond, bineinteles ca nu imi place si doresc sa imi bag eu blond acasa nu la salon ca niciodata nu iese ce vreau. Credeti ca o sa reusesc? Multumesc

1 răspuns:
| Emma30555 a răspuns:

Dacă vrei sa îl deschizi, cumpăra o nuanță mai deschisa decât vrei tu sa iasă. Ar trebui sa aștepți o perioada de 3 săptămâni măcar, între vopsiri deoarece o sa l arzi.