| andrada02 a întrebat:

M-am vopsit de curand cu o vopsea semipermanenta de la L`oreal si desi pe cutie parea sa fie un ciocolatiu la radacini am reflexii roscate si as vrea sa scap cat mai repede de ele. Ce sa fac? Am auzit ca lamaia ajuta la deschiderea culorii, dar daca nu functioneaza as putea sa ma vopsesc o alta culoare, mai deschisa? Va rog mult sa ma ajutati.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lamaia de fapt si de drept decoloreaza putin parul natural, nu cel vopsit. Eu am avut in sampon stoarse 2 lamai. sunt vopsita, si nu mi-a deschis culoarea parului.

| melisaemo a răspuns:

Ma iti zic cea mai usoara poti sa te duci le coafor si zici acolo nustu ce rezolvatimi si iti rezolva