| anonim_4396 a întrebat:

M-am zgariat foarte frumos si acum folosesc crema de galbenele ca sa imi treaca rana, problema e ca ma inebuneste mancarimea, alte sugestii de creme ca sa imi treaca mai repede?batting eyelashes Si o crema pentru vanatai, ca na, ranile la rani trag. rolling eyes

Răspuns Câştigător
| Brokestarr a răspuns:

Poi este o crema numita Bepanten incearc-o

:*:d

3 răspunsuri:
| Shammal a răspuns:

tongue dai cu limba, lasa cremele big grin iar vanataile trec singure, corpul se regenereaza singur sunstinel prin intentie si nu cu chimicale ca mai rau il chinui tongue ii mai dai de lucru; vis-a-vis de mancarime mutati atentia in alta parte iar cand te manca rau si nu mai potibig grin sufla, atingete un pic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da ca te-ai zgariat nu trebuie sa te dai cu nimic o sa iti treaca foarte rapid.Sti cate zgarieturi am avut eu? Mai mult peste 20... in fine asa cum tiam spus asteapta si tu cateva zile si pana la urma o sa iti treaca zgarieturile da ca tot nu mai rezisti si vrei vrei sa iti treaca mai date cu crema de galbene dar nu mult maxim de 3 ori sau 2 ori pe zi.Vanataile cred nu stiu exact cred ca iti trec mai greu eu am avut o vanataie mare care mi-a trecut mai tarziu. Funda?!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

La mine ideea e ca o pisica a vrut sa-mi imbratiseze capul dar a nimerit si fruntea, directia asta :X. Si nu cred ca o sa treaca prea repede singura.