| SerifU a întrebat:

M-as imbraca in pantaloni scurti crem cu camasa albastra ( maneca scurta ) Luni la inceperea scolii, mie putin rusine dar na o sa fie cald.

Ce ziceti e ok?

Răspuns Câştigător
| POOLY a răspuns:

Nu trebui sa ati fie rusine,trebuie sa te simti mai antai bine tu cu tine,pana la urma nu haina ambraca pe om si invers cel mai mult conteaza atitudinea ta si felul tau de a fi trebuie sa fi doar unpic mai ancrezator, cine te place te place asa cum esti nu conteza mereu ce haine ai pe tine cat de scumpe sunt sau nu, ci personalitatea unui om, ancerca sa ti cont de sfatul meu si fi putin mai ancrezator an propiile forte si vei fi mereu cu un pas an fata, ati garantez

| LoveMeBabyasdfg a răspuns (pentru POOLY):

Vai de mine, te rog invata regulile de scriere.

| POOLY a răspuns (pentru POOLY):

Multumesc pentru fundita

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ti e rusine ca o sa fii imbracat? sau?