| anonim_4396 a întrebat:

Mă ajută cineva? Care e site-ul original converse din Romania?

Răspuns Câştigător
| BiancaT17 a răspuns:

De curand au bagat incaltaminte converse si in bershka.Sunt sigura ca sunt originali.Au multe modele. www.bershka.ro sau www.answear.ro

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poti lua de aici:
https://www.various-brands.ro
Sau aici
fashiondays.ro
Sunt originali, mi-am luat si eu din ambele locui si i-am verificat dupa toate criteriile.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.converse.com/ro

| Marialavinia95 a răspuns:

Nu trebuie sa cauti neaparat site.ul original al romaniei. Cauta un loc mai apropiat de tine, de unde poti comanda, si iti dai seama daca sunt originali daca langa converse in coltul din dreapta sus are un ®.