| anonim_4396 a întrebat:

Ma ajuta si pe mine cineva? puppy dog eyes Vreau sa imi scot ochii in evidenta, folosind creion si rimel. Dar nu stiu cum sa le folosesc si unde sa aplic creionul. Am 15 deci nu vreau sa fie foarte strident. Un videoclip m-ar ajuta.

5 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Parerea mea e ca nu ar trebui sa folosesti creion dermatograf, mie una nu imi place am impresia ca imi imbatraneste trasaturile. dar rimelul e super, ador sa ma dau cu el imediat imi face ochii sa para mai marihappy mai ales ca tu esti micuta nici nu ai nevoie de machiaj mult, rimel si gloss e destul de dragut.

| DeniisaDeniii a răspuns:

. Pai. cu creionul te dai pe ochi, o dungulita. si daca vrei faci si codita. si sub ochi, big grin

| AlexandraaNST a răspuns:

Mie una nu-mi place creionul dermatograf.Bellacancion, ai dreptate, te imbatraneste, poti folosi rimel. si pe genele de jos. si pe acea linie unde te dadeai cu creion negru, te poti da cu creion alb, iti lumineaza imediat ochiul si il face sa para mai mare. :* pupi.