| EveEveline a întrebat:

Ma ajutati va rog, sunt organizatoare la un Miss Boboc.
Puteti sa imi ziceti idei de probe si cel mai important o TEMA!
FUNDA SI VOT PENTRU CELE MAI BUNE IDEI! Multumesc

3 răspunsuri:
| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Tema: Lumea basmelor!

| 1041 a răspuns:

Tema ta ar putea fi diferita, nu una pe care toata lumea o face, gen Hollywood, ori Bal mascat. Ce-ai zice daca ai face Safari sau In Spatiu ori diferite teme luate din carti sau filme (Harry Potter, Star Wars, Twilight, etc.). Daca nu esti de acord cu aceste teme, incearca sa te uiti pe-afara la lucruri obisnuite, si sa le dai apoi nuante de magie. De exemplu, un tufis poate fi transformat intr-un imens bulgare de zapada, in interiorul caruia se ascunde o lume fermecata. Sper ca te-am ajutat. Have fun! Pupici, LittleGorjuss

| AngeloRegrets a răspuns:

Tema ai putea alege : Balul mascat. Fiecare concurenta/ concurent s—ar costuma in costume de epoca —retro si ar purta masca. Ca probe ai putea sa introduci niste intrebari care nu vor duce la raspunsuri jenante, eu as propune si sport sau gastronomie.
Si o proba de talente ar fi binevenita. Sper sa ai un spectacol de Miss Boboc reusit.