| Timidul333 a întrebat:

Ma intereseaza mult aspectul fizic si ingrijirea personala chiar daca sunt baiat.
Si de aceea as vrea sa fac o lista de creme (faciala anti cearcane etc) si produse pentru ingrijire personala barbatesti. Cine ma poate ajuta are funda!

4 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Www.sephora.ro/barbati/fata
Pentru buget mai modest vezi cremele din DM.

| Ha0t1c a răspuns:

Cu perioada cum Stai? Ti.a venit sau inca întârzie? laughing))

| Liviu a răspuns (pentru Ha0t1c):

Eu voiam sa intreb de fuste, mai ales acu cu legea asta, ii cam pun sub semnu intrebari orientarea rolling on the floor

| SfaiterClaudiu a răspuns:

Articole si recomandari de produse gasesti daca intri pe link-ul de mai jos. Ai acolo raspunsuri la toate intrebarile tale.

https://www.ainevoie.ro/category/ingrijire-personala/