| LauraElenaS a întrebat:

Mă poate ajuta o fata cu un sfat? Pe 8 martie o să merg la un restaurant. Nu știu cu ce as putea să mă îmbrac. Menționez că nu port rochii. Un sfat? Mulțumesc frumos pentru eventualele răspunsuri.

Răspuns Câştigător
| ionelaalina a răspuns:

Bună,
Aici depinde foarte mult de stilul vestimentar al fiecăruia, dar dacă vrei să fii lejer îmbrăcată, dar în același timp si elegant, eu îți sugerez o cămașă albă drăguță, pe corp sau mai lărguță, eu aș merge pe ceva puțin mai larg încât să o pot băga în pantaloni, aceștia în mintea mea lăsând gleznele la vedere, dar să nu fie foarte scurți. Aș merge pe o pereche de blugi lejeri albaștri, asortând totul cu teneși albi. Sper să te ajute

| LauraElenaS explică (pentru ionelaalina):

Mulțumesc frumos. La blugi și o cămașă mă gândeam și eu doar că nu știam dacă este tocmai ok.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru ionelaalina):

Teniși nu teneși mai invatati sa vorbiti corect

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Blugii si tenisii nu sunt haine de mers la restaurant in loc select, cu blugi si tenisi mergi la piață. La restaurant ai nevoie de tinuta ca de birou, fustă si pantofi, iar el camasa si cravata

| LauraElenaS explică (pentru anonim_4396):

Am impresia că nu știi să citești. Am menționat că nu port rochii/fuste. Și nu am scris nicăieri că merg cu el.